Motorola, Edge ve Moto G serisini güçlendiriyor, ‘Takas’ programını başlatıyor

BirCicek

New member
Motorola, haberlerle dolu bir Eylül ayında, Edge ve Moto G ailelerini, akıllı telefonunu değiştirmek isteyenler için tasarlanan yeni “Takas” programına da katılabilecek bir dizi yeni modelle genişletiyor. En rafine model, ultra ince tasarımı (7,76 mm), tutmayı kolaylaştıran kavisli kenarları ve darbelere ve suya batmaya karşı yüksek direnci (IP68 sertifikasına sahiptir) ile karakterize edilen edge 40 neo’dur. Önemli ölçüde iyileştirilmiş düşük ışık performansı ile anında odaklanma teknolojisine sahip 50 MP Ultra Piksel kamera sensörüne sahip olan edge 40 neo, daha derin siyahlar ve daha parlak renkler ile sonsuz kontrasta sahip 6,5″ ultra geniş pOLED ekran sunar. canlı görüntüler ve 120 Hz yenileme hızı: 1300 nit’e kadar parlaklık, ekranı doğrudan güneş ışığında bile en iyi şekilde görmenizi sağlar.

30W TurboPower şarj fonksiyonuna sahip 5000 mAh pil ile çalışan yeni akıllı telefon, daha fazla bant genişliği ve daha düşük gecikmeyi garanti eden MediaTek Dimensity 7030 işlemci ve 5G ağ bağlantılarını kullanıyor ve CO2 emisyonlarını ortalamanın üzerinde azaltarak dengelemek için Lenovo CO2 Offset hizmetleri sunuyor. yaşam döngüsü ve dünya çapında iklim eylem projelerini desteklemek. Ayrıca cihaz %100 plastik içermeyen bir ambalaja sahiptir ve iyi bir şirketle yapılan işbirliği sayesinde Motorola Edge 40 Neo aynı zamanda %100 bitki bazlı bir kapakla birlikte gelir. Her bir kasa, Motorola Edge 40 Neo için seçilen Pantone rengiyle mükemmel bir şekilde eşleşiyor.

Stok Android 13 tarafından desteklenen yeni uç, diğer şeylerin yanı sıra, olası tehditleri tarama ve kullanıcıları cihazın donanım yazılımının bütünlüğü konusunda uyarma yeteneği ile koruma seviyelerini artıran yeni Moto Secure iyileştirmelerini sunarken, uygulama içinde bir yazılım da bulunuyor. Tüketicileri şüpheli bağlantılarla veya web siteleriyle ilişkili potansiyel tehditlere karşı, daha sayfayı açmadan önce tanımlar ve uyarır. Motorola edge 40 neo, İtalya’da halihazırda 399,90 Euro fiyatıyla mevcuttur ve Ekim ayına kadar satın alımlarda 100 Euro’luk bir süper değerleme sağlayan yeni “Takas” programına (eski cep telefonunun değiştirilmesiyle) katılmanıza olanak tanır. 31. Program aynı zamanda az önce tanıtılan diğer iki model için de geçerli: 6,5″ pOLED ekrana ve yumuşak vegan deri kaplamaya sahip, yüksek hızlara sahip Snapdragon 695 5G işlemciyle “güçlendirilen” Moto g84 5G (yeni Pantone “Viva Magenta” renginde mevcuttur) 2,2 GHz’e kadar hıza sahip ve MediaTek Dimensity 7020 sekiz çekirdekli işlemciye sahip Moto g54 5G.İki model sırasıyla 299,90 ve 229,90 Euro fiyatla satışa sunuluyor.
 
Üst