Genshin Impact’in 4.1 sürümü duyuruldu: işte tüm haberler

BirCicek

New member
HoYoverse, Genshin Impact’in 4.1 versiyonunun “To the Stars that Shine Deep”in 27 Eylül’de PlayStation, PC, iOS ve Android’e geleceğini duyurdu. Fontaine bölgesi kuzeye doğru genişleyecek ve oynanabilir karakterler kadrosuna eklenen Neuvillette ve Wriothesley ve ilk kez sahneye çıkacak Nether Herald “Harlequin” ile birlikte ana hikaye burada devam edecek. Genshin Impact ayrıca üçüncü yıl dönümünü dünyanın dört bir yanından gelen hayranlarla kutlamaya hazırlanıyor; hayranlar bu etkinlikte on İç içe Kader, 1.600 Primogemme ve iki özel gadget dahil olmak üzere çeşitli ödülleri alabilecekler.


Fontaine’in iki önemli figürü oynanabilir, katalizör donanımlı beş yıldızlı karakterler haline gelecek ve oyuncular ilgili hikaye görevlerinde onlar hakkında daha fazla şey keşfedebilecekler. Fontaine’in Yüce Yargıcı Neuvillette, yüklü saldırılarıyla Hydro hasarı vermek için düz bir çizgide şiddetli selleri serbest bırakabilir; Fort Méropide’ın kahyası Wriothesley ise yakın dövüş saldırıları yoluyla Cryo’ya hasar verir. Her iki karakter de belirli türdeki saldırıları gerçekleştirmek için HP’lerini tüketebilir ve ardından HP’yi kurtarabilirler. Etkinlik dileklerinin ilk aşamasında Neuvillette ve Hu Tao hazır olacak, ardından Wriothesley ve Venti gelecek.

Fontaine’deki maceraya ek olarak Mondstadt ve Liyue’de bir şiir festivali düzenlenecek ve bu, dostluğun ve sevginin işareti olarak arkadaşlarınızla tekrar buluşmak için iyi bir fırsat teşkil edecek. Bu festivalde çeşitli mini oyunlar ve özel bir dört yıldızlı katalizör kullanıma sunulacak. Genshin Impact’in üçüncü yıldönümünün gelişi başka ödülleri de beraberinde getiriyor. Özel günlük giriş etkinliği tekrar aktif olacak ve on adede kadar Twisted Fates ve başka ödüller sunacak. Sürüm 4.1 sırasında oyuncular 1.600 Primogem, dört Kırılgan Reçine ve iki özel alet olan Taşınabilir Aero Jöle Kabarcık Jeneratörü ve Köfte alabilecekler.
 
Üst