Rakipsiz olmak için oyununuzu ve Samsung platformunu benimseyin

BirCicek

New member
Samsung Electronics, her türden oyuncunun yeni hedeflere ulaşmasına yardımcı olacak bir eğitim programı sundu: Samsung Oyununuzu Kucaklayın Oyun Portalı ve Samsung YouTube kanalı, en yetkili profesyonel oyuncular ve içerik oluşturucular tarafından oluşturulan bilgiler ve kılavuzlar sunacak. Ayrıca interaktif eğitim oturumları, video atölyeleri ve eğitimler düzenlenecek ve tüm kategorilerdeki oyunculara özel diğer materyaller de kullanıma sunulacak. Samsung’un en yeni ürünleri ve oyun teknolojilerinin önizlemeleri olacak. Özellikle, platformun Seviye Atlama Oyuncu Eğitimi bölümü, Diablo Immortal’daki tüm patronları yenmenin en iyi yolu ve World of Warcraft’ta bir oyuncu olarak nasıl büyüyeceğiniz konusunda ipuçları, tavsiyeler ve sırlar içeren pratik bir odağa sahip olacak.

“Platformumuz, Oyununu Kucakla, e-spor ve oyunların ne kadar büyük bir kitle talebine sahip olduğunun harika bir örneği. Avrupalı oyuncuların %62’si haftada en az bir kez oyun oynadığını söylüyor; bu, zamanlarını sevdikleri bir şeye ayıran milyonlarca insan anlamına geliyor ve gördüğümüz gibi oyun, tüm dünyada sosyal etkileşimlerin ve ilişki kurmanın temel bir parçası.” Samsung Avrupa Adnkronos Tech&Games’in Kıdemli İletişim Müdürü ve Oyun Uzmanı Amelia-Eve Warden, birkaç gün önce yayınlanan bir rapora atıfta bulunarak şöyle açıklıyor: “İtalyan oyuncuların %41’i oyun oynamanın kendilerine daha fazla güven kazandırdığına ve sosyal becerilerini geliştirdiğine inanıyor. Bu da oyun oynamanın insanlar için önemini gösteren önemli bir istatistik. Oyun oynamak sadece ‘bir hobi veya tutku aracılığıyla kalıcı ilişkiler kurmakla kalmıyor, aynı zamanda insanların gelişimine de katkıda bulunuyor; bu nedenle böyle bir platform çok gerekli.”

Level Up, sıradan oyunculardan hardcore oyunculara kadar her seviyedeki oyuncu için akıllı telefonlar, PC’ler ve konsollara yönelik oyunlar hakkında bilgi sunacak. Level Up’ta yer alacak profesyonel oyuncular ve içerik oluşturucular arasında İsveçli Overwatch 2 uzmanı QueenE de yer alıyor. Overwatch Dünya Kupası 2018’de İsveç takımının genel menajerliğini yaptı ve StarCraft 2’de IeSF dünya şampiyonasında bronz madalya (kadınlar bölümü) aldı. Ayrıca Frankfurt, Almanya’da yaşayan bir Twitch yayıncısı olan AnnacakeLIVE, LittleMoTAC ve çeşitlilik ve katılımın destekçisi, oyun dünyasında daha iyi temsil için mücadele eden aktif Overwatch 2 yayıncısı ve World of Warcraft içerik yaratıcısı Rage Darling. Oyun kurulumlarını optimize etmek için en iyi monitörleri, akıllı telefonları ve diğer ürünleri arayanlar için, Oyuncu Eğitiminin Donanım bölümü her türden oyuncuya yönelik tavsiyeler sunacaktır. Bu öneriler, en iyi oyun monitörünü bulmaktan sıfırdan özel bir bilgisayar oluşturmaya, GPU’ları değiştirmekten en iyi SSD kartlarını keşfetmeye kadar değişebilir. Platform, ister PC ister konsol olsun, kanepede oynanacak her türlü oyun sistemi için bilgi içerecek.

“Ben de bir oyuncu olarak, belirli bir oyun için eğitimler aradığımda, ihtiyacım olan cevabı bulmadan önce milyonlarca içerik parçası arasında gezinmem gerekiyor. Warden, “Evdeki oyun ekipmanınızı geliştirmenize yardımcı olabilecek ürünlerin yanı sıra, belirli oyunlara ilişkin özel içeriği tek bir yerde sunacağız” diye açıklıyor. “Bu platform Activision Blizzard ile özel ortaklık içinde olduğundan Overwatch 2, World of Warcraft, Hearthstone, Diablo Immortal ve Crash Bandicoot Team Rumble gibi oyunlarını özel olarak kullanıyoruz. Yalnızca deneyimli oyuncular için değil, aynı zamanda SSD depolama veya yenileme hızının ne anlama geldiği hakkında pek fazla bilgisi olmayan yeni başlayanlar için de uygundur. Platform, herkesin oyun dünyasını daha iyi anlamasına ve bir oyuncu olarak kendisini geliştirmesine yardımcı olmak için oluşturuldu.”
 
Üst