Pokémon'un klonu Palworld PlayStation'a geliyor

BirCicek

New member
Pocketpair tarafından geliştirilen ve genellikle “silahlı Pokémon” olarak tanımlanan tartışmalı canavar oyunu Palworld, PC ve Xbox'ta 25 milyondan fazla oyuncuya ulaştı ve yakında PlayStation'a da çıkarak izleyici kitlesini genişletebilir. Bu genişlemeye ilişkin bir ipucu, Pocketpair'in küresel topluluk yöneticisinin, Palworld'ün PS5'e yakında geleceğini öne süren şifreli bir tweet'inde gizlenmiş olabilir. 22 Haziran Cumartesi günü yayınlanan X hakkındaki gönderi ilk bakışta önemsiz görünebilir. Ancak hayranlar bunun oyunun PlayStation versiyonunun bir göstergesi olduğunu düşünüyor. Mesajda siyah, beyaz ve yeşil kalp şeklinde emojilerle çevrelenmiş “Palworld” kelimesi yer alıyor.

🖤
💚
🤍
Palworld
🤍
💚
🖤

Daha fazla kalp eklemek istiyorum ama hangi rengin uyacağından emin değilim…hmm…nasıl….

🖤
💚
🤍
💙
Palworld
💙
🤍
💚
🖤

Bence iyi görünüyor!

👀

— Bucky | Palworld (@Bucky_cm) 22 Haziran 2024
Daha sonra Bucky şunu ekliyor: “Daha fazla kalp eklemek isterdim ama hangi rengi seçeceğimden emin değilim… mmm… peki ya…?” sonra mavi bir kalp ekliyorum. Bu kalplerin Palworld'ün mevcut olduğu farklı platformları temsil ettiğini (Xbox için yeşil, PC için siyah, Mac için beyaz) ve mavi kalbin de PS5 için bir sürümü ima ettiğini hayal etmek kolaydır. Oyunun PlayStation'a gelişi, 27 Haziran Perşembe günü yapılması planlanan güncellemeyle aynı zamana denk gelebilir; bu güncelleme, oyunun Erken lansmanında bulunmayan, Xbox sürümü için özel sunucuların yanı sıra yeni bir ada ve savaşacak ve ele geçirilecek yeni “arkadaşlar” sunacak. Ocak ayında erişim.