PlayStation Plus, Şubat ve Sevgililer Günü için PS5'teki yenilikler

BirCicek

New member
PlayStation, Sevgililer Günü münasebetiyle hem oyunları hem de abonelik hizmetlerine abonelikleri ilgilendiren bir dizi girişim ve teklif başlatmaya karar verdi. Hatta 14 Şubat'a kadar PlayStation abonelik hizmetine abone olan oyuncular Direct.PlayStation.com'da özel bir promosyondan yararlanabilecek. Resmi PlayStation çevrimiçi mağazasından toplam değeri 100 Euro'yu aşan iki veya daha fazla öğe satın alarak, toplam satın alma işleminde %15 indirimden yararlanabileceksiniz.


6 Şubat'tan itibaren PlayStation Plus Premium planı aboneleri için deneme sürümü oyunları kataloğuna Marvel's Spider-Man 2'nin eklenmesiyle PlayStation'daki oyun deneyimi daha da zenginleştirilecek. Insomniac Games'in en son ürünü olan oyun, oyuncuları Kraven ve korkunç Venom tehlikesiyle yüzleşmeye kararlı Peter Parker ve Miles Morales'in maceralarına sürüklüyor. Aboneler, tam sürümü satın almaya karar verdikleri takdirde kupalarını ve ilerlemelerini koruyabilme garantisiyle oyunu 2 saat ile sınırlı bir süre boyunca deneme fırsatına sahip olacaklar.

Ayrıca 6 Şubat'tan 4 Mart'a kadar PlayStation Plus aboneleri oyun kütüphanelerini hiçbir ek ücret ödemeden zenginleştirebilecek. Mevcut yeni özellikler arasında Square Enix tarafından oluşturulan ve yalnızca PlayStation Plus'ta mevcut olan çevrimiçi parti nişancı oyunu Foamstars; Kaykaylardaki aksiyonu ve atışları çok özel bir sanatsal üslupla birleştiren Rollerdrome; ve otomatların başrolde olduğu bir aksiyon rol yapma oyunu olan Steelrising. Son olarak 11 Şubat'a kadar PlayStation Store'da PSN hesaplarıyla giriş yapan kullanıcılar, yeni abonelere özel bir teklif olan Essential aboneliği fiyatıyla 12 ay boyunca PlayStation Plus Extra'ya abone olma fırsatına sahip olacak.
 
Üst