Justice League'i Joker ile öldürün

BirCicek

New member
Warner Bros. Games, DC iş birliğiyle, ücretsiz indirilebilir içerik (DLC) güncellemesi olan Suicide Squad: Kill the Justice League'in 1. Sezonunun artık PlayStation 5 ve Xbox Series'deki tüm oyunculara Steam ve Epic Games Store üzerinden sunulacağını duyurdu. platformlar. Yeni sezon, Joker'i Görev Gücü'nün ek bir üyesi olarak oyuna tanıtıyor


İkonik DC Universe süper kötü karakterinin alternatif bir versiyonu olarak gösterilen Joker'in varlığı, oyuna yeni bir kaos ve çılgınlık düzeyi katıyor. Yeni bir tanıtım videosu, hayranlara Palyaço Suç Prensi'nin Elseworld'üne bir bakış sunarak onun oyundaki benzersiz karakterizasyonunu vurguluyor. Suicide Squad: Kill the Justice League'in 1. Sezonu, oyunu yeni baskınlar ve kaleler, görevler ve aktivitelerin yanı sıra çeşitli kozmetik öğeler de dahil olmak üzere bir dizi ek içerikle zenginleştiriyor. Oyuncular aynı zamanda Justice League bosslarının çeşitleriyle yüzleşme ve Scarecrow ve Two-Face gibi DC evreninin tanınmış kötü adamlarından ilham alan yeni ekipmanlara ve Mad Hatter gibi karakterlere dayanan yeni silahlara erişme fırsatına da sahip olacak. Merlyn, Dr. Psycho, Anti-Flash ve Black Manta.

Suidice Squad: Kill the Justice League, ünlü Batman: Arkham serisiyle tanınan Rocksteady Studios tarafından geliştirilen, üçüncü şahıs aksiyon nişancı türüne giren bir oyundur. Oyun, oyuncuların DC evreninin en ünlü süper kötü adamlarından bazılarını taklit etmelerine ve görünüşte imkansız bir görevle meşgul olmalarına olanak tanıyor: Metropolis şehrinde Justice League'in süper kahramanlarını yenmek. Oyun şu anda PlayStation 5, Xbox Series X|S ve PC'de Steam ve Epic Games Store aracılığıyla edinilebilir.
 
Üst