Helton Leite’den Antalyaspor’a 1.5 yıllık imza

Felaket

New member
Antalyaspor, kaleci Helton Leite ile 1.5 yıllık kontrat imzaladı. Brezilyalı futbolcunun imza merasiminde açıklamalarda bulunan Antalyaspor İdare Şurası Üyesi Levent Ördek, kış transfer döneminde Doğukan Sinik ve Erdal Rakip’in akabinde üçüncü imzayı Helton Leite’ye attırdıklarını hatırlatarak, “Portekiz’in esaslı kulüplerinden Benfica’nın kıymetli bir oyuncusunu takımımıza dahil ederek ekibimizi güçlendirdik. Helton, 1.5 yıl bizimle bir arada olacak. Kendisine muvaffakiyetler diliyorum. Topluluğumuza iyi uğurlu olsun” dedi.

“ANTALYA’YI VE EKİBİ TANIYORUM”

Helton Leite ise Antalyaspor’da olduğu için epey keyifli olduğunu belirtti. 32 yaşındaki kaleci, “Ligin geri kalan kısmında ekibime faydalı olabilmek için elimden geleni yapacağım. Bir an evvelce alana çıkmak için sabırsızlıkla bekliyorum. Kent olarak aslına bakarsanız Antalya’yı biliyordum. Türkiye’de oynayan arkadaşlarım da var. ötürüsıyla hem kent tıpkı vakitte ekip hakkında yeteri kadar bilgi sahibiyim. Buraya hakikaten başarılı olmak için geldim, umarım o denli olur” diye konuştu.