EA Sports FC 24 TOTY, işte Yılın Takımı

BirCicek

New member
Electronic Arts, Inc. bugün, 2023'ün en iyi erkek ve kadın oyuncularını ödüllendiren ilk kadın TOTY ile birlikte EA Sports FC Yılın Takımı'nı (TOTY) tanıttı. Forvet ve forvetler bugünden itibaren EA Sports FC 24'te mevcut olacak. 19 Ocak; Orta saha oyuncuları (21 Ocak) ve son olarak defans oyuncuları ve kaleciler (23 Ocak) onu takip edecek.

Manchester City'nin forvet oyuncusu Erling Haaland, “Diğer inanılmaz oyuncularla birlikte Yılın Takımının bir parçası olmak benim için bir onur” dedi. “Hayranlar tarafından oylanan bir ödülü kazanmak çok şey ifade ediyor, oylamaya katılan herkese çok minnettarım!” İki kez Ballon d'Or Féminin kazananı Alexia Putellas, “Taraftarlar tarafından tanınmak ve dünyanın en iyi oyuncuları arasında yer almak inanılmaz” dedi. “Yılın ilk Kadın Takımının bir parçası olmak gurur duyduğum büyük bir onur.”

Kampanyanın en çok oy alan oyuncuları, önerilen tüm kadın takımlarının %84'ünde yer alan Alexia Putellas ve tüm erkek takımlarının %74'ünde yer alan Real Madrid'den Jude Bellingham oldu. Futbolcularda Kylian Mbappé (%66) ve Virgil Van Djik (%66) ilk üçe girerken, kadın futbolcular arasında Aitana Bonmatí (%77) ve Caroline Graham Hansen (%66) yer alıyor. Real Madrid'in orta saha oyuncusu Jude Bellingham, “Bana oy verdikleri ve beni bu yılın Takımı'na dahil ettikleri için taraftarlara çok teşekkür ederim” dedi. “Birçok inanılmaz oyuncunun önceki TOTY'lerin parçası olduğunu biliyorum ve onların bir parçası olmak her zaman bir onurdur.”

Chelsea'nin forveti Sam Kerr, “Taraftarların beni Yılın Takımına oyladığını bilmek harika bir duygu. Bu 11'de bazı inanılmaz oyuncular var, bu yüzden dahil olmak gerçek bir ayrıcalık.” TOTY şu anda EA SPORTS FC Online'da mevcut ve 25 Ocak Perşembe gününden itibaren EA Sports FC Mobile'da mevcut olacak.