Aslanağzı, safir ve çelik 400 Euro'nun altında

BirCicek

New member
OnePlus, Barselona'da düzenlenen Mobil Dünya Kongresi 2024 kapsamında akıllı saat segmentindeki en son ürünü OnePlus Watch 2'yi tanıttı. Bu cihaz, Avrupa, Hindistan ve Kuzey Amerika'da yer alma hedefiyle piyasaya çıkıyor. Google'ın giyilebilir işletim sistemi Wear OS 4'ün en son sürümüdür. Yeni akıllı saat, iki amiral gemisi yonga setini birleştiren yenilikçi Dual-Engine mimarisiyle öne çıkıyor ve Akıllı modda optimum enerji yönetimi ve 100 saate kadar pil ömrü vaat ediyor .

OnePlus Watch 2'nin Snapdragon W5 ve BES 2700 MCU Efficiency yonga setleriyle desteklenen Çift Motorlu mimarisi, performans ve güç tüketimi arasında bir denge sağlayarak kullanıcıların en sevdikleri Google uygulamalarının ve diğer özelliklerin keyfini kesintisiz olarak çıkarmasına olanak tanıyor. Düzenli kullanımda 100 saate kadar pil ömrü sunan cihaz, VOOC hızlı şarj teknolojisi sayesinde yalnızca 60 dakikada tamamen şarj edilebiliyor. 2 GB RAM ve 32 GB depolama alanıyla sorunsuz ve güvenilir performansı garanti eder.

OnePlus Watch 2 ayrıca OHealth uygulaması aracılığıyla ayrıntılı veriler ve analizler sağlayarak kendisini kişisel bir fitness ve sağlıklı yaşam asistanı olarak konumlandırıyor. Sağlık verilerinin diğer uyumlu uygulamalarla güvenli senkronizasyonuna olanak tanıyan Android Health Connect'i destekler. Ayrıca 100'den fazla spor aktivitesi için gelişmiş izleme, uyku analizi, solunum hızı izleme ve kalp atış hızı değişkenliği sunar. Wear OS 4 sayesinde ana Google uygulamalarıyla donatılan OnePlus Watch 2, navigasyonu, ödeme kartlarının yönetimini ve Android akıllı telefonlarla senkronizasyonu kolaylaştırarak kullanıcı deneyimini daha entegre hale getiriyor.

Tasarım açısından OnePlus'ın 12 Serisi tasarım diliyle uyumlu olan cihaz, 2.5D safir cam kapağı, paslanmaz çelik kasası ve MIL-STD-810H askeri standart sertifikası sayesinde güç ve dayanıklılık sunuyor. OnePlus Watch 2, ön siparişlere (halihazırda başlamış) ve lansman döneminde şirket web sitesi üzerinden yapılan satın alımlara özel tekliflerle 329 euro fiyatla satışa sunulacak.
 
Üst