Amazon Luna GOG Oyunlarını Tanıtıyor ve Avusturya, Hollanda ve Polonya'ya geliyor

BirCicek

New member
Amazon Luna bir notta bulut oyun dünyasındaki teklifinin genişletildiğini duyurdu. GOG ile yapılan ortaklık sayesinde Baldur's Gate 3, Stardew Valley, Hollow Knight ve Cuphead gibi 40'tan fazla popüler oyun doğrudan platformunda satışa sunulacak. Kalitesi ve geniş takipçi kitlesi ile bilinen bu oyunlar artık Luna+ aboneleri ve Amazon Prime üyeleri tarafından erişilebilir Fire TV, Fire tabletler, Samsung ve LG akıllı TV'ler ve iOS ve Android mobil cihazlar gibi Luna uyumlu cihazlar aracılığıyla doğrudan.


Amazon Luna, GOG kataloğundan seçilen oyunlarda %80'e varan indirimler sunuyor GOG Yaz İndirimi sırasında. Bu, oyuncuların kütüphanelerini avantajlı fiyatlarla zenginleştirmeleri için mükemmel bir fırsatı temsil ediyor. Üstelik Amazon Prime üyeleri, Fortnite, LEGO Fortnite, Fallout 3, Fallout New Vegas'a ve her ay değişen çeşitli oyunlara hiçbir ek ücret ödemeden ücretsiz erişim elde eder. Bu ay ücretsiz olarak mevcut: Metro Exodus, Bee Simulator, Overcooked ve Inertial Drift.


Luna+ aboneleri ve Prime üyeleri de GOG hesaplarını bağlayarak halihazırda sahip oldukları GOG oyun mağazasından oyunlar oynayabilirler Luna'da mevcut olan bir GOG hesabı oluşturabilir veya ücretsiz bir GOG hesabı oluşturabilir ve oyun koleksiyonlarını oluşturmaya başlayabilirler. Ayarlar'a gidin, 'Hesap Bağlama' sekmesine tıklayın ve 'Hesabı Bağla' veya 'Hesap Oluştur'u seçin. Bağlandıktan sonra uyumlu oyunlar Luna kitaplığınızda oynamaya hazır görünecek


Yeni Avrupa Pazarlarında Lansman

Kataloğun zenginleşmesine paralel olarak Amazon Luna da Avusturya, Hollanda ve Polonya'da görücüye çıkacağını duyurdu. Luna'nın Cloud Direct teknolojisi sayesinde oyuncular, ek eşleştirme veya yapılandırmaya ihtiyaç duymadan Fire TV'den akıllı telefona kadar farklı uyumlu ekranlar arasında sorunsuzca geçiş yapabilir.
 
Üst